Получите бесплатную консультацию

Заполните обязательные поля и мы с вами свяжемся

Підтверджено законність процесу будівництва ЖК “Синергія Сіті”

 

З території, на якій проходить процес будівництва ЖК “Синергія Сіті”, відповідно до рішення суду було знято арешт і процес відновився.

Давайте згадаємо як відбувалися події.

В задумі «місто в місті» було презентовано новий ЖК “Синергія Сіті” у Київській області. Це відбулося восени 2019 року. Через деякий час стала оприлюдненою новина про те, що було накладено арешт на територію, на якій проходить процес забудови  ЖК суддею Ірпінського міського суду. Відповідно даного рішення було призупинено процес забудови ЖК та школи Синергія. Представники забудовників подали апеляцію, щоб арешт було знято.

Суд Печерського району в  Києві, після ряду судових засідань, проаналізував доречність та причини арешту на землю під забудовою, після чого все ж було доведено законність процесу будівництва ЖК.

Представники забудовників ЖК «Синергія» стали переконані  в тому, що після рішення суду про зняття арешту, більше не буде спекуляцій і неправдивих розголосів про об’єкт будівництва і знову таки підтвердить законність всього процесу і їх відмінна репутація .

Зовсім скоро можна буде ознайомитися із новим фото звітом розбудови ЖК «Синергія».


Контакты менеджеров

Дмитрий
Менеджер по продажам
Владислав
Менеджер по продажам